top of page

OFERTA >  2 w 1 > przewodnik i biuro w jednym

Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik

e-mail: alinafilipowicz@gmail.com

tel. 600 687 336

Alina Filipowicz - przewodnik

O MNIE

 

Od kilkunastu lat oprowadzam wycieczki po Wrocławiu, jak również jako przewodnik sudecki, wyjeżdżam z grupami w góry. Lubię ludzi i lubię z nimi rozmawiać, a turystyka jest moją pasją. Nie sprawia mi trudności oprowadzanie wycieczek z udziałem dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Do każdej grupy potrafię się dostosować. Mam swoje ulubione miejsca we Wrocławiu np. spacer-trasa "Zielony Wrocław" lub spacer "Dzielnica Czterech Świątyń". Przyjemnie jest popatrzeć na Wrocław, płynąc statkiem wycieczkowym po rzece Odrze lub jadąc zabytkowym tramwajem po ulicach mojego miasta. W swojej ofercie jestem również otwarta na inne propozycje.

Jako pilot wycieczek mam opracowane wyjazdy do Lwowa, Pragi, Czeskiej Szwajcarii oraz do Drezna i Berlina. Polska jest mi dobrze znana, i jako pilot jeżdżę do każdego miasta. Zachęcam do wyjazdów w góry, ponieważ Sudety z Karkonoszami znam bardzo dobrze i chętnie oprowadzam po nich wycieczki. Wycieczka ze mną będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą.

Dodatkowo od kilku lat prowadzę Biuro Turystyczne Wrocławianka oraz organizuję towarzyskie wycieczki z przewodnikiem, które od 2018 r. noszą  nazwę "Smalcem po mapie".

OFERTA PRZEWODNICKA

dla osób indywidualnych dla grup zorganizowanych  dla przedszkoli i szkół   dla miłośników podróżowania   dla każdego

WROCŁAW

Jeżeli szukasz przewodnika po Wrocławiu, chętnie odkryję przed Tobą tajemnice mojego miasta. Na co dzień Współpracuję z Towarzystwem Miłośników Wrocławia. Przejażdżka zabytkowym tramwajem gwarantowana!

SPACERY PO WROCŁAWIU DLA NAJMŁODSZYCH

Organizuję spacery dla najmłodszych odkrywając przed nimi tajemnice i legendy Wrocławia.  Zobacz przykładowe spacery:

1. Śladami wrocławskich legend i krasnali (zobacz)

2. Szlakiem Legend Ostrowa Tumskiego (zobacz)

3. Tajemnice Parku Szczytnickiego i Hali Stulecia (zobacz)

Please reload

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik

e-mail: alinafilipowicz@gmail.com

tel. 600 687 336

bottom of page