top of page

CIESZ SIĘ CHORWACKIM SŁOŃCEM > 19-28 września 2018 r., TRWAJĄ ZAPISY!


WCZASY POTWIERDZONE

Termin: 19-28.09.2018 r.

Wyjazd: z Wrocławia.

PROMOCYJNA CENA SIERPNIOWA: 1295 zł/os. tylko do 10.09.2018 r.

Środkowa Dalmacja - to najpopularniejszy region turystyczny Chorwacji.

Slatine - to turystyczna osada położona zaledwie kilka kilometrów od jednego z najpiękniejszych miast Dalmacji, Trogiru, na urokliwej, bardzo zielonej wyspie Ćiovo. Wyspa znana jest z bogatej roślinności, lasów piniowych, malowniczych zatoczek oraz żwirowych, kameralnych plaż.

Villa Marco Polo położona jest bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem morza.

Wzdłuż plaży znajdują się kawiarenki i konoby serwujące pyszne lokalne produkty. Malownicza plaża z drobnym, jasnym żwirkiem, znajduje się bezpośrednio przy obiekcie. Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne.

Cena: 1295 zł/os. zawiera: - przejazd autokarem turystycznym wyposażonym wc, barek, dvd, - opłaty autostradowe, - taksę klimatyczną, - opiekę pilota z wieloletnim doświadczeniem podczas całego wyjazdu, - 7 x noclegów w pokojach dwuosobowych z podwójnym łóżkiem tzw. małżeńskim, klimatyzowanych z własną łazienką, - 7 x śniadań w formie bufetu z napojami,

- 7 x obiadokolacji w formie bufetu, napoje płatne dodatkowo, - bezpłatne wifi w hotelu, - ubezpieczenie NNW 2000 euro, - koszty leczenia wraz z Assistance 10000 euro.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie :)

Ilość miejsc ograniczona. Wybór miejsca w autokarze uzależniony od kolejności zgłoszenia.

Zapisy na adres: biuro@wroclawianka.eu.

Więcej informacji pod nr tel. 733-909-902 (Alina Filipowicz)

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, PESEL) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page