OFERTA >  2 w 1 > przewodnik i biuro w jednym

Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik

e-mail: alinafilipowicz@gmail.com

tel. 600 687 336

Alina Filipowicz - przewodnik

O MNIE

 

Od kilkunastu lat oprowadzam wycieczki po Wrocławiu, jak również jako przewodnik sudecki, wyjeżdżam z grupami w góry. Lubię ludzi i lubię z nimi rozmawiać, a turystyka jest moją pasją. Nie sprawia mi trudności oprowadzanie wycieczek z udziałem dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Do każdej grupy potrafię się dostosować. Mam swoje ulubione miejsca we Wrocławiu np. spacer-trasa "Zielony Wrocław" lub spacer "Dzielnica Czterech Świątyń". Przyjemnie jest popatrzeć na Wrocław, płynąc statkiem wycieczkowym po rzece Odrze lub jadąc zabytkowym tramwajem po ulicach mojego miasta. W swojej ofercie jestem również otwarta na inne propozycje.

Jako pilot wycieczek mam opracowane wyjazdy do Lwowa, Pragi, Czeskiej Szwajcarii oraz do Drezna i Berlina. Polska jest mi dobrze znana, i jako pilot jeżdżę do każdego miasta. Zachęcam do wyjazdów w góry, ponieważ Sudety z Karkonoszami znam bardzo dobrze i chętnie oprowadzam po nich wycieczki. Wycieczka ze mną będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą.

Dodatkowo od kilku lat prowadzę Biuro Turystyczne Wrocławianka oraz organizuję towarzyskie wycieczki z przewodnikiem, które od 2018 r. noszą  nazwę "Smalcem po mapie".

OFERTA PRZEWODNICKA

dla osób indywidualnych dla grup zorganizowanych  dla przedszkoli i szkół   dla miłośników podróżowania   dla każdego

W-removebg.png

WCZASY, WYCIECZKI KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Jako właścicielka Biura Turystycznego Wrocławianka organizuję wczasy, wycieczki krajowe, zagraniczne oraz integracyjne wyjazdy firmowe. Jeżeli jesteś ciekawy gdzie się właśnie wybieramy koniecznie zajrzyj do > AKTUALNOŚCI.

Smalec.jpg

SMALCEM PO MAPIE

Jeżeli kochasz podróże, chcesz zwiedzać Dolny Śląsk, Czechy, Niemcy, spróbować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem oraz dobrze się bawić, zapraszam Cię na wycieczki towarzyskie z przewodnikiem "Smalcem po mapie" > zobacz nasze aktualne wycieczki.

Ostrów tumski.png

WROCŁAW

Jeżeli szukasz przewodnika po Wrocławiu, chętnie odkryję przed Tobą tajemnice mojego miasta. Na co dzień Współpracuję z Towarzystwem Miłośników Wrocławia. Przejażdżka zabytkowym tramwajem gwarantowana!

dzieci ikonka.png

SPACERY PO WROCŁAWIU DLA NAJMŁODSZYCH

Organizuję spacery dla najmłodszych odkrywając przed nimi tajemnice i legendy Wrocławia. Zobacz przykładowe spacery:
1. Śladami wrocławskich krasnali.
(zobacz)
2. Szlakiem Legend Ostrowa Tumskiego. (zobacz)
3. Tajemnice Parku Szczytnickiego i Hali Stulecia). (zobacz)
4. Wrocławska gra miejska. (zobacz)

Snieżka 2.png

SUDETY

Jeżeli wybierasz się w Sudety - pokażę Tobie ich piękno.

IMG_9653.JPG

PILOT WYCIECZEK

Jeżeli szukasz pilota wycieczek - jestem do dyspozycji. Kraków, Zakopane, Praga,
Czeska Szwajcaria, Drezno, Berlin, Lwów nie mają przede mną tajemnic.

IMG_20170929_123041.jpg

WYCIECZKI SZKOLNE

Jeżeli jesteś nauczycielem i stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wycieczki szkolnej - zadzwoń do mnie, na pewno Ci pomogę  > Zobacz propozycje wycieczek.