top of page

O nas

NIE BYŁAM WSZĘDZIE,

ALE MAM TO NA LIŚCIE

Susan Sontag

Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik

e-mail: alinafilipowicz@gmail.com

tel. 600 687 336

Alina Filipowicz - przewodnik

O MNIE

 

Od kilkunastu lat oprowadzam wycieczki po Wrocławiu, jak również jako przewodnik sudecki, wyjeżdżam z grupami w góry. Lubię ludzi i lubię z nimi rozmawiać, a turystyka jest moją pasją. Nie sprawia mi trudności oprowadzanie wycieczek z udziałem dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Do każdej grupy potrafię się dostosować. Mam swoje ulubione miejsca we Wrocławiu np. spacer-trasa "Zielony Wrocław" lub spacer "Dzielnica Czterech Świątyń". Przyjemnie jest popatrzeć na Wrocław, płynąc statkiem wycieczkowym po rzece Odrze lub jadąc zabytkowym tramwajem po ulicach mojego miasta. W swojej ofercie jestem również otwarta na inne propozycje.

Jako pilot wycieczek mam opracowane wyjazdy do Lwowa, Pragi, Czeskiej Szwajcarii oraz do Drezna i Berlina. Polska jest mi dobrze znana, i jako pilot jeżdżę do każdego miasta. Zachęcam do wyjazdów w góry, ponieważ Sudety z Karkonoszami znam bardzo dobrze i chętnie oprowadzam po nich wycieczki. Wycieczka ze mną będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą.

Dodatkowo od kilku lat prowadzę Biuro Turystyczne Wrocławianka oraz organizuję towarzyskie wycieczki z przewodnikiem, które od 2018 r. noszą  nazwę "Smalcem po mapie".

ORGANIZUJEMY

           WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ (zobacz ofertę)

           WCZASY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ (zobacz ofertę)

 

           WYCIECZKI DLA SZKÓŁ (zobacz ofertę)

DLACZEGO  NASZE  BIURO

Mamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji niesamowitych, niezapomnianych wycieczek i wczasów, zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia moc atrakcji i doznań.

Wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Na naszych wyjazdach zawiązują się wieloletnie przyjaźnie i nawet zdarzyło się, że single znalazły swoją brakującą połówkę.

 

Każdy wyjazd jest okraszony pajdą chleba z domowym smalcem i ogórkiem.

O S T R Z E G A M Y! Jeżeli raz z nami pojedziesz zostaniesz z nami już na zawsze

oczko.PNG
bottom of page