Propozycje
1-dniowych wycieczek szkolnych

Podane ceny obowiązują przy
min. 45 uczestnikach
(dodatkowo 3 opiekunów gratis)

Zdobywamy Skarby Ślęży

Zdobywamy Skarby Ślęży

Wycieczka podczas, której uczestnicy zwiedzą zabytkowe miasto Sobótka oraz krótkim szlakiem wejdą na szczyt Ślęży. Po drodze na dzieci czekać będzie wiele zadań do wykonania, a pomoże im w tym karta pracy.

Zamek Książ i Świdnica

Zamek Książ i Świdnica

Wycieczka pełna legend i tajemnic przez, które przewinie się prawdziwa Księżniczka, Złoty Chłopiec i Bazyliszek. Bajowe Mapki pozwolą lepiej poznać legendy.

Kopalnia w Nowej Rudzie

Kopalnia w Nowej Rudzie

Wycieczka pozwoli uczestnikom poznać trud pracy górniczej. Dzieci zamienią się w prawdziwych Agentów, którzy pod ziemią będą mieli zadania do wykonania.

Tajemnice Doliny Baryczy

Tajemnice Doliny Baryczy

Uczestnicy w prawdziwym Gospodarstwie Wiejskim sami zmielą zborze na mąkę, sami wymaglują pościel oraz dowiedzą się co to Serwatka. Spacer po Rudzie Sułowskiej do skansenu rybactwa i zwierzyńca będzie dużą atrakcją dla dzieci.

Szlakiem ginących zawodów

Szlakiem ginących zawodów

Wycieczka do Kudowy Zdroju pełna dobrej zabawy i pięknych widoków, które zapewni m.in. Park Zdrojowy w Kudowie. Pajda chleba ze smalcem i ogórkiem dla każdego dziecka.

Zaginione Miasto Rosenau

Zaginione Miasto Rosenau

Miasto znajduje się w Górach Opawskich gdzie uczniowie zobaczą: Park Żywiołów, Straszną Sztolnie, Ogród Wody, Świat do góry nogami i Kino Emocji Cinema 7D.

+ ognisko/lepienie garnków
+ obiad
+ ognisko
+ ognisko
+ obiad

Autor ilustracji: Artur Nowicki, wydawnictwo Aksjomat ©.