top of page

Propozycje
1-dniowych wycieczek szkolnych

Podane ceny obowiązują przy
min. 45 uczestnikach
(dodatkowo 3 opiekunów gratis)

Zdobywamy skarby Ślęży

Zdobywamy skarby Ślęży

Wycieczka podczas, której uczestnicy zwiedzą zabytkowe miasto Sobótka oraz krótkim szlakiem wejdą na szczyt Ślęży. Po drodze na dzieci czekać będzie wiele zadań do wykonania, a pomoże im w tym karta pracy.

Zamek Książ

Zamek Książ

Ruiny romantycznego zamku Stary Książ, zbudowanego na murach średniowiecznego zamku piastowskiego księcia jaworskiego Bolka I Surowego, znajdujący się nieopodal zamku Książ w Wałbrzychu.

Minieuroland

Minieuroland

Park miniatur Minieuroland w Kłodzku. Na dwóch hektarach można podziwiać, aż makiet europejskich budowli, które znajdują się w otoczeniu unikatowych gatunków drzew i krzewów.

Dolina Baryczy

Dolina Baryczy

Uczestnicy w prawdziwym Gospodarstwie Wiejskim sami zmielą zborze na mąkę, sami wymaglują pościel oraz dowiedzą się co to Serwatka. Spacer po Rudzie Sułowskiej do skansenu rybactwa i zwierzyńca będzie dużą atrakcją dla dzieci.

Szlakiem ginących zawodów

Szlakiem ginących zawodów

Wycieczka do Kudowy Zdroju pełna dobrej zabawy i pięknych widoków, które zapewni m.in. Park Zdrojowy w Kudowie. Pajda chleba ze smalcem i ogórkiem dla każdego dziecka.

Zamek Czocha

Zamek Czocha

Wycieczka dla miłośników historii i tajemnic. Zwiedzanie tego tajemniczego zamku z wieloma tajnymi przejściami, będzie dla uczestników niezapomnianą przygodą.

Złoty stok

Złoty stok

Kopalnia złota w Złotym Stoku skrywa wiele tajemnic i ciekawych historii. Z przewodnikiem uczniowie przejdą podziemną trasę w skład, której wchodzi : Sztolnia Gertruda, Chodnik Śmierci i podziemny wodospad w Sztolni Czarnej. Na Trasie nie zabraknie spotkań z Gnomem oraz wspaniałej zabawy w Średniowiecznej osadzie.

+ obiad
+ ognisko
+ ognisko
+ obiad
+ obiad
bottom of page