top of page

Spacer z przewodnikiem - Dzielnica Czterech Wyznań - Jarmark Bożonarodzeniowy > 08.12.2019


Brak wolnych miejsc.

Kochani Wycieczkowicze,

serdecznie zapraszamy na bezcenny (bezpłatny) spacer z przewodnikiem dla wszystkich aktualnych i przyszłych sympatyków Biura Turystycznego Wrocławianka.

Spacer rozpocznie się 8.12.2019 r. (niedziela) o godz.15.00 koło Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a/21) we Wrocławiu. Nasza przewodniczka Alina Filipowicz oprowadzi nas po zakamarkach Dzielnicy Czterech Wyznań, zobaczymy m.in. Neony Wrocławia Wczoraj i Dziś. Spacer po około 1,5 godziny zakończymy na Jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie wypijemy grzane wino (wino we własnym zakresie).

Zapisy na spacer pod adresem: smalcem.po.mapie@gmail.com.

Zapraszamy!

Biuro Turystyczne Wrocławianka

P.S. O godz. 17.00 przez Jarmark przejdzie Świąteczna Parada z Mikołajem (z finałem na scenie przy choince).

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, PESEL) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page