top of page

Rodzinny spacer z przewodnikiem - Świąteczne Legendy Wrocławia > 15.12.2019


Kochani Wycieczkowicze,

serdecznie zapraszam na rodzinny spacer z przewodnikiem "Świąteczne Legendy Wrocławia".

Zapisy do 14.12. na adres: smalcem.po.mapie@gmail.com

Cena: 15 zł/dziecko (płatne gotówką na miejscu), opiekunowie nie płacą :) Spacer potrwa ok. 1.5 godziny i zakończy się w okolicach Rynku. Już 15 grudnia 2019 r. w niedzielę spotykamy się o godz. 15.00 przy Fontannie Szermierza (pl. Uniwersytecki, Wrocław), aby poznać Świąteczne Legendy Wrocławia: o skamieniałych tancerkach, wadze miejskiej i wiele innych. Rodzinny spacer z wrocławskim przewodnikiem to niesamowite przeżycie dla najmłodszych. Kochani rodzice i opiekunowie, zabierzcie swoje pociechy i przyjdźcie na spotkanie, które pokochają Wasze dzieci. Czekam na Was 15 grudnia o godz. 15.00 przy Fontannie Szermierza. Do zobaczenia!

Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik P.S. O godz. 17.00 przez Jarmark Bożonarodzeniowy przejdzie Roztańczona Parada Elfów.

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, PESEL) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page