top of page

Kolonia letnia nad morzem "W krainie bursztynu"

Biuro Turystyczne Wrocławianka

zaprasza wszystkie dzieci na...

kolonię letnią nad morzem "W krainie bursztynu"


Termin: 10-19 sierpnia 2021 r.

Miejsce: Sztutowo

Cena: 1 550 zł/os.

PROGRAM


- 9 dni nad morzem.

- Wycieczka całodniowa do Gdańska i Sopotu podczas, której koloniści wezmą udział w GRZE MIEJSKIEJ poznając dzięki niej najważniejsze zabytki Gdańska m.in. Ulicę Długą, Długi Targ oraz historię Panienki z Okienka, Fontanę Neptuna i Dwór Artusa. Pokonają około 400 schodów i wejdą na wieżę Kościoła Mariackiego. Będzie tez czas na zwiedzenie Westerplatte oraz Sopotu z wejściem na molo.

- Wycieczka do Malborka, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń, ponieważ jest to największa zamkowa budowla naszego kraju. Podczas zwiedzania zamku będzie okazja poznać zwyczaje i zasady obowiązujące średniowiecznych rycerzy, jak również osób, które im służyły.

- Rejs statkiem po Zalewie Wiślanym to wspaniała zabawa w Piratów. Podczas rejsu dzieci poznają legendy naszego morza, dowiedzą się dlaczego woda w Bałtyku jest słona i czy na brzegu można spotkać Syrenkę. Wycieczka zakończy się we Fromborku, mieście Mikołaja Kopernika, który wstrzymał Słońce, a ruszył Ziemię.

Na terenie ośrodka też nie będzie nudno, ponieważ dla dzieci przygotowane są rożne atrakcje:

- Prelekcja o bursztynie: Dlaczego bursztyn występuje tylko na plażach Bałtyku? Dlaczego ma brązowo-żółty kolor? I co mucha robi w bryle bursztynu? To tylko nieliczne z pytań na które znajdziemy odpowiedz.

- Dwa turnieje z nagrodami: minigolfa i gry w kręgle,

- Ognisko z kiełbaskami, które połączone będzie z chrztem kolonisty podczas którego dzieci przebrane za stworki morskie przejdą rożne próby uzyskując tytuł PRAWDZIWEGO KOLONISTY.

- Będzie tez czas na dwie dyskoteki z prawdziwym DJ'em.

- Przejazd kolejką wąskotorową w stronę Zalewu Wiślanego.

Zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych z łazienką, TV i balkonem w ośrodku z boiskami, placem zabaw i basenem.


W cenie 1550 zł:

  • 9 noclegów w Ośrodku ALGA w Sztutowie

  • przejazd autokarem w dwie strony, dodatkowo autokar na miejscu do dyspozycji grupy,

  • trzy całodniowe wycieczki autokarowe wraz z biletami wstępów do zwiedzanych obiektów,

  • trzy posiłki dziennie śniadanie kontynentalne plus coś na ciepło, obiad dwudaniowy plus coś słodkiego /jabłko. ciastko/ kolacja kontynentalna,

  • wykwalifikowani opiekunowie,

  • kierownik prowadzący program kolonii,

  • animacje i gry prowadzone przez doświadczonego animatora.


Zapisy na e-maila: biuro@wroclawianka.eu lub pod nr 733-909-902 - Alina Filipowicz


Kolonia_letnia_Sztutowo
.pdf
Download PDF • 375KB

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, PESEL, telefon) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Tagi:

Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page