top of page

Niedzielne spacery z przewodnikiem - Śladami wrocławskich legend i krasnaliZapraszamy rodziny z dziećmi na niedzielne spacery z przewodnikiem, który poprowadzi Was śladami wrocławskich legend i krasnali!


W dniu 24 stycznia 2021 r. spotykamy się przy Wrocławskim Teatrze Lalek (przed głównym wejściem), aby poznać tajemnice i legendy Wrocławia oraz historię wrocławskich krasnali. Każde dziecko otrzyma "Zeszycik wrocławskich Krasnali", dzięki któremu odnajdzie ukryte Krasnale. Na wycieczce poznamy Krasnala Florianka, Syzyfki, Klucznika, Turystę, Życzliwka, Gołębiarza i innych. Preferowany wiek dzieci: 6-10 lat.


Godziny do wyboru:


godz. 12.30-13.30 godz. 13.30-14.30 godz. 14.30-15.30


Zapisy na e-maila: smalcem.po.mapie@gmail.com (proszę o podanie daty i godziny spaceru oraz ilości dzieci biorących udział w spacerze - maksymalnie 4 osoby razem z dorosłymi).


Cena: 50 zł za spacer płatne gotówką na miejscu.


Spacer w poszukiwaniu krasnali z wrocławskim przewodnikiem to niesamowite przeżycie dla najmłodszych. Kochani Rodzice, zabierzcie swoje pociechy i przyjdźcie na spotkanie, które pokochają Wasze dzieci. Czekam na Was w niedzielę przy Wrocławskim Teatrze Lalek (przed głównym wejściem - pl. Teatralny 4).


Do zobaczenia! Alina Filipowicz - wrocławski i sudecki przewodnik


Comments


Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page