top of page

Spacer walentynkowy - Miłość niejedno ma imię...


Kochani Wycieczkowicze,

serdecznie zapraszamy pary, rodziny z dziećmi oraz singli, którzy chcą się zakochać na Walentynkowy spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim pod hasłem "Miłość niejedno ma imię..."

Spacer rozpoczniemy w dniu 14.02.2021 r. (niedziela) o godz. 16.00 przed głównym wejściem do Katedry Wrocławskiej. Nasza wrocławska przewodniczka, Alina Filipowicz, opowie ciekawe, ale też zaskakujące historie miłosne z okresu średniowiecza oraz z czasów współczesnych. Wskaże miejsca, gdzie rozegrała się miłosna historia, jak również przeprowadzi test w formie quizu sprawdzający czy pary uczestniczące w spacerze do siebie pasują :) A singlom podpowie jak znaleźć drugą połówkę.

Spacer potrwa ok. 1.5 godziny.

Cena 15 zł/os. płatne gotówką na miejscu w dniu spaceru.

Dzieci bezpłatnie.

Zapisy do 13.02. pod adresem: smalcem.po.mapie@gmail.com

Zapraszamy!

Biuro Turystyczne Wrocławianka

www.wroclawianka.eu

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, PESEL) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Comments


Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page