top of page

Morawy "Szlakiem czeskiego wina i zabytków" > 6-7.10.2018 r. > 530 zł/os.

Morawy (Czechy)

"Szlakiem czeskiego wina i zabytków"

6-7.10.2018 r.

530 zł/os.

Zapisy na adres: biuro@wroclawianka.eu

do dnia 20.09.2018 r.

WYCIECZKA POTWIERDZONA

Dzień 1. - 6.10 (sobota)


1) Wyjazd z Wrocławia w godzinach porannych.

2) Przejazd do Trebic. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Trebic to miasto wpisane na listę UNESCO. Podczas wycieczki zwiedzimy zabytki miasta, w tym okolice zamku oraz wnętrze Bazyliki św. Prokopa. Kompleks Dzielnicy Żydowskiej oraz Bazylika to unikatowy przykład bliskiego współżycia kultury chrześcijańskiej i żydowskiej od średniowiecza aż do XX w.


Foto: http://pl.czech-unesco.org/trzebicz/wirtualne-zwiedzanie/

3) Przejazd do Vatlic, gdzie odbędzie się degustacja 5 gatunków morawskiego wina. Sceneria będzie wyjątkowa, ponieważ degustacja odbędzie się w średniowiecznych piwnicach.

Foto: http://www.czechtourism.com/pl/g/valtice-wine-tasting/

4) Zakwaterowanie w hotelu, w pokojach 2- i 3-osobowych, obiadokolacja.

Dzień 2. - 7.10 (niedziela)

1) Śniadanie, wykwaterowanie.

2) Lednice. Na świecie nie istnieje wiele miejsc, które otoczone są taką opieką jak tereny wokół dostojnych zamków Lednice i Valtice. Podczas stuleci powstawał tutaj wyjątkowy kompleks parkowy pełen szlachetnych drzew, romantycznych budowli, stawów i przepięknych zakątków. Zespół pałacowo-parkowy został wpisany na listę UNESCO i nazywany jest Ogrodem Europy.

Foto: https://www.zamek-lednice.com/cs/fotogalerie/5118-zamek-exteriery

3) Mikulov. Przejazd przez piękne okolice usiane winnicami i białymi skałami, to bajkowe miasto Mikulov. Zwiedzanie starówki oraz Muzeum Winiarstwa, gdzie eksponowane są w nim m.in. zabytkowe beczki do wina oraz stare drewniane prasy do wytłaczania soku z winogron.


Foto: http://mikulov.pl/

4) Znojmno to jedno z najstarszych miast morawskich z pięknymi zabytkami oraz znojemskimi podziemiami z XIII-XVII w. Łączna długość wszystkich podziemnych korytarzy, o czterech kondygnacjach, to ok. 30 km. My przejdziemy krótszy odcinek ;) Spacer potrwa około 40 minut.


Foto: http://www.czechtourism.com/pl/t/znojmo/


Foto: http://www.czechtourism.com/pl/c/znojmo-underground/


5) Obiad, wyjazd do Polski ok. godz.17.00.

Cena: 530 zł/os. zawiera:

✔ przejazd autokarem w dwie strony,

✔ jeden nocleg,

✔ wyżywienie: 1 x obiadokolacja, 1 x śniadanie ,1 x obiad,

✔ degustację wina,

✔ opiekę doświadczonego pilota podczas całej wycieczki,

✔ oprowadzanie przez licencjonowanego przewodnika,

✔ bilety wstępów do w/w obiektów,

✔ ubezpieczenie KL.

Uwaga!

1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania, które może zajść w zależności od warunków atmosferycznych oraz godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. Ostateczną kolejność programu ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem wycieczki.

2. Każdy uczestnik wycieczki musi posiadać dokument uprawniający do przekroczenia granicy (paszport lub dowód osobisty).

Zapisy na adres: biuro@wroclawianka.eu. Więcej informacji udziela Alina Filipowicz pod nr tel. 733-909-902.

Obowiązuje wpłata zaliczki do dnia 20.09. w wysokości 200 zł/os. na konto Biura o numerze 06 1140 2004 0000 3902 7585 1227. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika wycieczki oraz nazwę "Morawy", przykład: Jan Kowalski, Morawy.

Zapisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych:

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, PESEL) przez administratora danych, którym jest Alina Filipowicz w celach realizacji wycieczki, natomiast adres e-mail w celach przesyłania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawienia. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem możliwości uczestniczenia w wycieczce oraz otrzymywania informacji o aktualnych wycieczkach i artykułach o tematyce podróżniczej.

Wyróżnione wycieczki
Ostatnio dodane
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page